PO OS-15
Kajto bez litości dla rywali. Jak zapowiedział, tak robi - Polacy utrzymują koncentrację i rewelacyjne tempo. Na OS 15 także byli najszybsi, a za nimi ponownie Łukaniuk (+9,1 s.)

PO OS-14
Tymczasem w Austrii... Kolejny - już 14 oes, na którym najwyżej w wynikach są nazwiska Kajetanowicz i Baran. Na próbie Gutau 2 6,9 s. szybciej niż Łukaniuk.

PO OS-13
Niemal 8 km ścigania i 5 sekund przewagi na drugim Łukaniukiem. Kajto i Jarek kończą pętlę z kompletem trzech zwycięstw oesowych, śrubując tym samym rekord liczby wygranych oesów z rzędu do 13.

PO OS-12
Kajto z Jarkiem nie zwalniają tempa. Odcinek specjalny numer 12 także należał do nich. Załoga LOTOS Rally Team na mecie oesu była o 11,6 s. szybciej niż drugi na tej próbie Łukaniuk.

PO OS-11
Kolejne zwycięstwo LOTOS Rally Team - Kajto i Jarek rozpoczęli zimny wtorkowy poranek od najlepszego czasu na próbie Gutau. Na 8,3-kilometrowym odcinku Fiesta R5 w barwach LOTOS była o 11,5 s. szybsza od samochodu załogi Tarabus/Trunkat. Tym samym przewaga Polaków przekroczyła 4 minuty.

PO OS-10
10/10 - tylko taką ocenę można wystawić Kajetanowi i Jarkowi po pierwszym dniu Rajdu Janner. Polacy zdominowali rywalizację na lodzie i śniegu - wygrali komplet oesów i z niemal 4-minutową przewagą, a także uśmiechem na ustach zmierzają do serwisu.

PO OS-9
Kajto i Jarek zapisują na swoje konto kolejne oesowe zwycięstwo. Dziś przed nimi jeszcze tylko jeden, ale za to najdłuższy w rajdzie odcinek - 22,93 próba Schonau - St. Leonhard.

PO OS-8
2:48 - tyle wynosi przewaga Kajetanowicza i Barana nad drugą załogą po 8. odcinku specjalnym Rajdu Janner. Na krętych i zaśnieżonych oesach austriackiego rajdu to załoga LOTOS Rally Team dyktuje tempo.

PO OS-7
Kajto i Jarek nadal koncertowo - siódme zwycięstwo oesowe odnieśli na 8,7-kilometrowej próbie Pregarten. Przewaga Polaków w Rajdzie Janner wzrosła do prawie 1,5 minuty.

PO OS-6
Popołudniowa pętla także dla zalogi LOTOS Rally Team. Kajto jedzie rewelacyjnie - był najszybszy na wszystkich odcinkach Rajdu Janner i po 6 próbach polska załoga lideruje z ponad minutową przewagą.

OS-5
Kajto i Jarek kontynuują swój marsz i zapisali na swoje konto kolejne, już piąte zwycięstwo oesowe. - Śnieg ciągle pada, a na tym odcinku było naprawdę ślisko, ale i szybko - powiedział Kajto na mecie.

OS-4
Drugą pętlę Rajdu Janner Kajto i Jarek zaczęli od kolejnego wygranego oesu - 9,9 s. szybciej niż drudzy Łukaniuk i Szerwonienko.

OS-3
Po wygraniu trzech pierwszych odcinków specjalnych Kajto i Jarek kończą pierwszą pętlę Rajdu Janner jako liderzy zmagań z 30-sekundową przewagą nad kolejną załogą.

OS-2
Kajto i Jarek najszybsi także na drugiej próbie 1 rundy FIA ERC. Drugi na mecie Lukyanuk + 10,1 sek, trzeci Consani +10,9.

OS-1
Pierwszy odcinek Rajdu Janner - otwierający zmagania Pierbach 1 (18,99 km) padł łupem LOTOS Rally Team. Kajto i Jarek zameldowali się na mecie z 6,4-sekundową przewagą nad kolejną załogą. - To był niesamowity odcinek, było bardzo ślisko i trudno, ale mieliśmy sporo frajdy. Wszystkiego najlepszego dla mojego taty, który ma dziś urodziny - powiedział Kajetan na mecie odcinka.