Brian Bouffier wygrał Rajd Dolnośląski, przypieczętowując swój kolejny tytuł mistrzowski wywalczony na polskich trasach. Za Francuzem uplasowali się Tomasz Kuchar i Leszek Kuzaj. Czołówka tabeli klasyfikacji łącznej RSMP po finałowej rundzie praktycznie nie zmieniła się. Tym samym kolejność w tabeli klasyfikacji łącznej nie uległa zmianie.

Ostatnią rundę RSMP 2009 wygrał Brian Bouffier, potwierdzając swoją dominację na polskich oesach. Drugi na mecie był Tomasz Kuchar - wrocławski kierowca stracił do zwycięzcy 44,6 sekundy. Z minutową stratą dojechał do mety Leszek Kuzaj, który musi zadowolić się trzecią pozycją w Rajdzie Dolnośląskim.

Kolejne miejsca zajęli Kajetan Kajetanowicz i Michał Bębenek, który na swoją korzyść rozstrzygnął walkę o piątą lokatę z Pawłem Dytką. Ten ostatni uplasował się na szóstej pozycji. Za nim w tabeli wyników widnieją nazwiska Mariusza Steca, Szymona Ruty, Macieja Oleksowicza i Piotra Maciejewskiego.

Kolejność na czele tabeli klasyfikacji łącznej RSMP 2008 nie zmieniła się i przedstawia się następująco: